Göz Altı Torbası Ameliyatı Fiyatı Nedir? Göz altında oluşan torbalar, yüz bölgesinde en sık olarak rastlanan estetik sorunların başında yer almaktadır. Günümüzde her yaşta kadın ve erkekte görülebilen bu torbalar, genellikle genetik, çevresel faktörler, uyku düzensizlikleri, aşırı ilaç kullanımından oluşan yan etkiler, yaşlanma ve aşırı derecede sürekli ağlama durumu gibi sebeplerden oluşmaktadır.

Göz altı torbaları, kötü bir görünüm oluşturmakla beraber, tedavi edilmediği takdirde alt göz kapağı bölgesindeki derilerin sarkmasına da neden olarak daha büyük sorunlar da oluşturabilmektedir.

Kliniğimize göz altı torbası şikayeti ile gelenlerin, gerekli olan her türlü muayene ve tedavilerini en modern yöntemlerle yapmaktayız. Operasyonları gerçekleştirmede göz altı torbası konusunda yılların verdiği tecrübe ve almış olduğumuz eğitim sayesinde, sorunsuz operasyonlar ve %100 başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Klinik olarak kaliteli hizmeti vermekteyiz.

 

Göz Torbası Ameliyatı Fiyatı 2018

 

Göz Altı Torbası Ameliyatı Öncesinde ve Sonrasında Yapılması Gerekenler Nelerdir?

 

Kliniğimize gelen hastalarımızın öncelikle ameliyat öncesi yapılması gereken tetkiklerini yapmaktayız. Daha sonra hastamızın göz bölgesinin fotoğrafını çekerek ameliyat sonrası oluşacak görüntüyü ve ameliyat safhalarımızı bilgisayar üzerinde hastalarımıza izah etmekteyiz. Ameliyat sonrasında üç gün banyo yapılmamasını ve güneş gözlüğü kullanılmasını hastalarımıza tavsiye ediyoruz. Ameliyattan yaklaşık 3 gün sora bandajları çıkarıyoruz ve gerekli kontrolleri yaptıktan sonra, belirli bir süre ağır kaldırmamalarını tavsiye ederek hastalarımızı günlük yaşamlarına dönme imkanı tanıyoruz.

 

Göz Altı Torbası Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?

 

Göz altı torbası ameliyatlarını da her ameliyatta olduğu gibi anlaşmalı olduğumuz özel hastanelerde size sunduğumuz ameliyathane olanaklarında genellikle lokal anestezi uygulayarak yapıyoruz. Yaklaşık bir saat civarında süren operasyonumuzda hastanın istemesi durumunda genel anestezi uygulaması da yapmaktayız. Operasyonlarımızda gözaltında meydana gelen kas yıpranmaları ile yağ dokularını tedavi ediyoruz, gözaltında oluşan torba şeklindeki kısmı çıkarttıktan sonra, bu bölgeyi gerdirerek olması gereken hale getiriyoruz ve estetik dikiş atarak ameliyat izlerini de gizlemekteyiz. Aynı hastane ve ameliyathane koşullarında tüm dünyada kullanılan lazer yöntemini de başarılı uygulamaktayız.

Göz estetiği ve  Göz Kapağı ameliyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçin.