Göz estetiği basit bir ameliyat veya müdahele değildir. Mutlaka bir uzman tarafından gerçekleştirilmelidir. Size uygun olan cerrahi şekiln belirlenmesi ancak detaylı bir muayene sonrasında mümkün olur.  Üstelik estetik alanda yaşanan gelişmeler de geniş kapsamlı birçok bölgede estetik olanağı sunuyor. Göz estetiği fiyatı 2018 yılında artık pek çok özel klinikte uygun olarak gerçekleşen bir ameliyattır. Göz estetiğinde en çok rağbet gören ve estetiğin yanı sıra görme açısından da sorun oluşturan göz çevresindeki göz kapağı sarkmaları, göz kapağı düşmesi ve göz kırışıklıkları başarılı estetik operasyonlar sayesinde kısa sürede çözüme ulaşıyor. Göz estetiği yaptırmadan önce mutlaka iyi bir araştırma yapmak ve ona göre fiyat ve uzman hekimin başarısına göre hareket etmek önem taşır. Çünkü göz çevresi oldukça önemlidir ve başarı gerektirir.

Göz estetiği ameliyatları mutlaka bir uzman tarafından gerçekleştirilmelidir. Ayrıca genç yaşta radikal değişiklikler yapılmasından kaçınılması gerekir. Doğal ve gerçekçi beklentiler ile yola çıkmakta her zaman fayda vardır. Göz estetiği ameliyatları oküloplastik cerrahi adı verilen branş hekimleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Oküloplastik cerrahi ile göz kapaklarındaki deformitler, göz kapağı sarkması, göz kapağıdna düşüklük gibi konulara çözüm bulunur.

Okuloplastik cerrahi

 

Göz Estetiği Fiyatı

 

Göz estetiği fiyatı 2018 yılında yapılacak işleme göre değişkenlik gösterebilir. Göz kapağında oluşan deformasyonun durumu, gözde sağlık sorunu olup olmadığı ve daha birçok nedenle sürece ve işleme göre bu durum farklılık yaratabilir. Göz estetiğinde özellikle kişinin bu konuda uzman bir göz hekimine danışarak karar vermesi gereklidir. Etrafta yaptıran ve bu konuda tavsiye alabileceğiniz kişiler sadece hekim ya da hastane bazında olmalıdır. Estetiğe karar verecek ve en iyi şekilde olması gerekeni size söyleyecek olan bizzat hekiminizdir. O nedenle göz kapağı ve göz çevresinde yaşadığınız estetik kaygılar yaratan sorunlarınız için kliniğimize gelerek destek alabilir ve göz hekimlerimizle birebir görüşerek ona göre karar verebilirsiniz.

Göz Estetiği Fiyatı 2018

Göz kapağı doğumsal olarak düşük, sarkık ve torbaları olabilir. Görme açısından da sorun yaratabilmesi ve sadece estetik olarak değil sağlık açısından da önem taşıması nedeni ile önemli bir operasyondur. Ayrıca yaş ilerledikçe ciltte ve göz kapağı çevresinde yağ fazlalıkları görülür. Bu durumda oluşan deformasyonlar da göz estetiği yapılarak düzeltilir. Bazı kişilerde de sinirsel olarak ya da bazı hastalıklar ve travma nedeni ile göz çevresinde sarkma, göz kapağında düşme, kist ve torbalanmalar oluşur. Bu durumlarda görmeye de sıkıntı yaratacak olması açısından ameliyat gerektirecek bir durum söz konusu olacaktır. Göz estetiği lokal anestezi yapılarak gerçekleştirilen bir operasyondur. Kliniğimizde öncelikle hastanın oluşan göz çevresi deformasyonu ve olması gereken ameliyat belirlenir. Bilgilendirilen hastamızı kısa sürede hem sağlık sorunu hem de estetik açıdan rahatlatacak başarılı bir operasyon ile hayatına kaldığı yerden devam etmesi için destek oluyoruz. Kısa sürede gerçekleşen operasyon sonrası iyileşme 2 haftalık bir dönemi kapsar.

Göz estetiğinin bozuk olması kişinin sosyal yaşantısının yanı sıra görünüm açısından da rahatsızlık veren bir durumu da yaratır. Çünkü gözlerdeki estetik bozulmalar kişinin yaşını dahi yüksek gösterebilir. Ayrıca düşen göz kapakları ile sürekli kaldırma gereği duyan kişilerde baş ağrısı ve görmede zorlanma olabilmektedir. Göz estetiğinde uzman hekimlerimiz ile iletişim numaralarımızdan ya da bizzat görüşerek randevu alabilir ve göz estetiği fiyatı 2018 senesinde ne kadardır gibi birçok soruya yanıt bulabilirsiniz.

SONUÇ: Göz estetiği kişinin sosyal yaşamını yakından etkileyebilir. Bu nedenle göz kapağı düşüklüğü, gözaltı torbalanaması gibi nedenler için gerekli cerrahi girişimler sıkça uygulamaktayız. Göz estetiği ameliyatları Okuloplastik Cerrahi branşı ilgilenmektedir.


Kaynak

göz estetiği ameliyatı


İletişim